Pracovník zákaznické podpory

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost H2 Europe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - pracovník zákaznické podpory.

Místo výkonu práce: V Zátiší 810/1, 709 00 Ostrava Kontakt telefonicky v uvedený čas nebo na email. Náplň práce: - osobní, telefonická a emailová komunikace se zákazníky - zpracování a vyřizování objednávek - správa systému, vyřizování požadavků, reklamací zákazníků - příprava zásilek - vypracování podkladů pro sklad, komunikace s přepravními společnostmi - jiné administrativní práce - údržba kanceláře Požadavky: - schopnost pracovat samostatně - základní počítačové dovednosti - MS Office (Word, Excel) - vynikající interpersonální a komunikační dovednosti, schopnost komunikovat se zákazníky a zaměstnanci - administrativní zkušenosti výhodou - silné dovednosti organizační, analytické, řešení problémů - jazykové požadavky: čeština, slovenština (mírně pokročilý) Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 16:00 Benefity: Služební PC, telefon

Společnost

H2 Europe s.r.o.

Lokalita pracoviště

V Zátiší 810, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.9.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti H2 Europe s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost H2 Europe s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému