SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V PROGRAMU SOCIÁLNÍ ASISTENCE A PORADENSTVÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STŘED, z. ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - sociální pracovník/pracovnice v programu sociální asistence a poradenství.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE MORAVSKÉ BUDĚJOVICE, TŘEBÍČ. Rámcová náplň práce: - sociální práce s rodinami ohroženými rizikovými jevy - terénní a ambulantní forma práce Požadujeme: - vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník) - orientace v problematice sociálně-právní ochrany - trestní bezúhonnost - schopnost komunikace a práce s dospělými a dětmi - samostatnost v rozhodování a flexibilitu - ochotu pracovat v odpoledních hodinách - zodpovědnost a spolehlivost - dobrý zdravotní stav - ochotu dále se vzdělávat - znalost práce na PC - řidičský průkaz B - praxe v oboru vítána Nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení - 1,0 pracovní úvazek - zaškolení a podporu (supervize, metodické vedení) - zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti - profesní růst - nástup od 1. září 2017 Nezbytné náležitosti přihlášky: - motivační dopis - strukturovaný životopis - čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů) Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: kontakt do 19.7.2017. Bližší informace: Mgr. Hana Oravcová, tel: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

STŘED, z. ú.

Lokalita pracoviště

Purcnerova 61, 676 02 Moravské Budějovice 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 150 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STŘED, z. ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STŘED, z. ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému