Konstruktér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Qres Technologies organizační složka - Czech hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér.

Pracoviště: Okružní č.p. 92, Hlušovice. Náplň práce: - spolupráce s týmem výzkumu a vývoje na vývoji nových produktů, zdokonalování existujících inkjet tiskáren a jim příbuzných produktů, řešení technických problémů - poskytování technické podpory pro výrobu a servisní oddělení - podílení se na všech fázích vývoje produktu od prototypu až po finální výrobek - dohlížení na postupy při sestavování a testování prototypů a nových výrobků - spolupráce s týmem strojních inženýrů na vývoji nových konceptů a vylepšení, v rámci produktového portfolia - spolupráce s nákupním oddělením při řešení dodavatelských problémů mechanických komponentů pro prototypy a produkty - výběr a kvalifikace dodavatelů mechanických komponentů - sledování aktuálních technologických a průmyslových trendů Popis práce: - tvorba 3D modelů a technických výkresů v CAD software - tvorba technické dokumentace - spolupráce se servisním oddělením - řízení procesu testování produktů a jeho jednotlivých částí Požadavky: - vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s maturitou, vhodné i pro absolventy - zaměření, obor studia - Technické, strojírenství - zkušenosti s jemnou mechanikou výhodou - znalost konstrukčního programu Inventor výhodou - schopnost domluvit se o pracovních záležitostech v anglickém jazyce - schopnost odolávat stresu - samostatnost, flexibilita, spolehlivost Nabízíme: - zajímavou práci v malém a přátelském kolektivu - práce v dynamicky rozvíjející se mezinárodní společnosti - pracovní dobu s pružným začátkem a koncem - stravenky Neočekáváme, že kandidát bude mít ihned veškeré znalosti a dovednosti, které požadujeme. Do velké míry rádi nového zaměstnance zaučíme a způsob spolupráce může být individuálně nastaven, zejména v případě studentů. Určující jsou zejména schopnosti, nasazení a výsledky. V případě zájmu zašlete Vaše CV a stručné představení POUZE na kontakt.

Společnost

Qres Technologies organizační složka - Czech

Lokalita pracoviště

Okružní 92, 783 14 Bohuňovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Qres Technologies organizační složka - Czech výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Qres Technologies organizační složka - Czech o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému