Účetní

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Společnost atx-automotion hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici ÚČETNÍ.

Hlavní náplň práce:

- vedení a účtování pokladních dokladů

- zajišťování fakturace a zpracovávání faktur

- vedení pokladny

- účtování závazků a pohledávek

- daňová přiznání, uzávěrky

- mzdová a personální agenda

- komunikace s úřady

Požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání

- vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování

- organizační schopnosti

- znalost práce na PC, výhodou znalost programu POHODA

- vysoká zodpovědnost a pracovní nasazení

- samostatnost při řešení pracovních úkolů

Nabízíme

- smlouvu na dobu neurčitou

- pružnou pracovní dobu

- telefonní tarif pro soukromé využití

Společnost

atx-automotion s.r.o.

Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Nová 486/32, 59102 Žďár nad Sázavou (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Finance a ekonomika
Profese: Účetní v oboru Finance

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti atx-automotion s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost atx-automotion s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému