Jsme multioborovou společností, která poskytuje svým zákazníkům služby zaměřené na řízení a poskytování podpůrných činností důležitých pro podnikání a jeho úspěšný rozvoj.

Šéfkuchař pro závodní stravování

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Naše společnost v současné době hledá vhodného kandidáta na pozici: Šéfkuchař pro závodní stravování.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Jistotu pracovního místa.
  • Dobré finanční ohodnocení.
  • Místo ve společnosti se silným zázemím a perspektivou.
  • Firemní benefity (nový služební vůz, příspěvek na dopravu, stravenky, pracovní oblečení, proplacení VRT, bonusy, vánoční dárky ... ).
  • Pracovní doba je individuální dle schopností vašeho vedení (jinak pondělí - pátek).
  • Práci v příjemném pracovním prostředí.
  • Nástup ihned nebo dle domluvy.

Vaše předpoklady:

  • Praxe v oboru min 5 let (závodní stravování výhodou, ne podmínkou).
  • Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Chuť do práce.
  • Samostatnost.
  • Zodpovědnost.
  • Řízení a vedení zaměstnanců.

Náplň práce:

  • Samostatná příprava, úprava studených a teplých jídel (větší objem) pro závodní stravování.
  • Samostatné vedení týmu lidí a organizace práce.
  • Samostatné objednávání zboží, jeho skladování a evidence.
  • Sestavování jídelního lístku, tvorba a úprava kalkulací, dodržování FC.
  • Součinnost při zjišťování nákladů.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj životopis nebo volejte (pondělí - pátek od 9.00 - 17.00 hod).

Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Společnost

Procusys FM a.s.

Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Husova, 44001 Louny (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Gastronomie
Profese: Šéfkuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Šéfkuchař pro závodní stravování, Kuchař, Šéfkuchař

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na dopravu
  • Nový služební vůz, stravenky, pracovní oblečení, proplacení VRT, bonusy, vánoční dárky.

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • zdravotní průkaz - expert
  • praxe 5 let - expert
  • trestní bezúhonnost - expert
  • samostatnost - pokročilý
  • zodpovědnost - pokročilý
  • Vedení malého týmu - pokročilý

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Procusys FM a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Procusys FM a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému