Zdravotník a střední zdravotnický personál

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 75 - 90 Kč / Hodina

Hledáme na sportovní a kulturní akce po Východních Čechách zdravotníky a SZP.

Náplň práce:

• zajištění zdravotnického dohledu na společenských, kulturních a sportovních akcích
• zajištění první pomoci raněným
• dodržovaní předepsaných bezpečnostních pravidel

Požadujeme:

• min. 18 let
• dobrou fyzickou zdatnost
• čistý Výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost)
• schopnost jak samostatné, tak týmové práce
• vystudovanou Střední zdravotnickou školu či jiné zdravotnické vzdělání, min.40 hod.kurz ZZA s osvědčením
• SPZ - doložení potvrzení o schopnosti práce bez odborného dohledu
• komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
• dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování)

Nabízíme:

• práci ve stabilní společnosti - akční práce rescue týmu
• pracovní oděv, kvalitní vybavení pro rescue práci
• odpovídající platové ohodnocení podle kvalifikace a pracovního zařazení
• mladý pracovní kolektiv
• firemní benefity: školení, kurzy, sebeobrana
• možnost účastnit se nejvýznamnějších kulturních a sportovních akcí v ČR (nezapomenutelné zážitky)

AKCE které nás letos čekají : Rock for People, Colours of Ostrava, Brutal Assault, Hip Hop Kemp, Let it Roll a spousty dalších zajímavých akcí :-)

Momentálně rozšiřujeme náš stabilní zdravotnický team. Brigáda je vhodná i pro začátečníky, které řádně zaučíme. Možnost brigády dle dohody celodenní nebo v odpoledních hodinách přes týden i včetně víkendů

Společnost

Čechymen a.s.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2004
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Královéhradecký kraj
Pardubický kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bezpečnost a ochrana majetku a osob
Profese: Zdravotník v oboru Zdravotnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 75 - 90 Kč / Hodina

Pracovní úvazek

Dohoda o provedení práce (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Práce v terénu, ne v kanceláři
  • Kolektiv 25-35let
  • Není třeba žádný cizí jazyk
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Čechymen a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Čechymen a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému