Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Asistentka – Operátor pro plánování diáře nebo call centrum

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Hledáme kandidáta na pozici Operátor pro plánování diáře nebo call centrum.

Požadujeme:

 -      praxi v call centru či v navolávání schůzek

-      práci s PC

-      radost z práce s lidmi

-      samostatné řešení problémů

-      schopnost přizpůsobit se potřebám týmu

 Pracovní náplň:

-      zajištění podpory obchodníků

-      organizace diáře - schůzek obchodníků

-      akvizice nových klientů, každodenní sjednávání schůzek pro obchodníky ( produktem obchodníků je akvizice klientů v oblasti energíí - Elektřina, Plyn)

-      budeš muset najít kompromis mezi tím prosadit se a ustoupit požadavkům ostatních

-      budeš telefonovat i neznámým lidem, a prodávat schopnosti jiného člověka

-      budeš součástí skvěle pracujícího a úžasného týmu, jehož členové jsou nadšení pro to, co naše firma zosobňuje a jejich práce je baví

-      bude ti poskytnuta podpora v podobě praktických informací, aplikací a systémů, to vše s jediným cílem - abys byl/a ve své práci úspěšný/á

-      budeš mít příležitost se učit a růst - osobnostně i profesně - díky vzdělávání a mentoringu

-      nejsme vždy jen dokonalí, ale snažíme se ze sebe vydat maximum, protože věříme, že člověk může dělat zázraky, když chce a je jim otevřen

Nabízíme:

-      práci v kanceláři Praha Libeň

-      možnosti i volné pracovní doba, svobodný kolektiv

-      zázemí silné české společnosti

-      mzda je tvořena fixní složkou a jistou motivační částí za každou realizovanou schůzku

-      pracoviště Praha 8

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Karla Engliše 3201/6, 15000 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Telekomunikace
Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátor

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému