Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

VEDOUCÍ POBOČKY - PERSONÁLNÍ MANAŽER – Prostějov (vlastní obchodní zastoupení)

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáme kandidáta na pozici VEDOUCÍ POBOČKY - PERSONÁLNÍ MANAŽER – Prostějov

Požadujeme:

-      zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, ideálně přímo ze zprostředkování zaměstnání či z oblasti služeb

-      zkušenosti s řízením týmu pracovníků

-      schopnost vybudovat tým kvalitních spolupracovníků

-      schopnost pracovat podle stanovených pravidel

-      schopnost vést, motivovat a dosahovat stanovených cílů

-      obchodní a podnikatelský duch

-      dobrá znalost práce na PC MS Office

-      vlastní kancelář s vybavením (možnost otevřít kancelář po zaškolení)

-      minimální vstupní investici

-      ŽL

Pracovní náplň:

-      řízení týmu personálních konzultantů v personální společnosti (výběr personálního týmu – 4 podřízení)

-      aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

-      jednání se zástupci firem, které poptávají zaměstnance (osobní, telefonické)

-      péče o svěřené zakázky (pracovní pozice) a kontrola průběhu řešení zakázky (v oblasti zprostředkování práce)

-      odpovědnost za obchodní výsledky kanceláře

-      průběžné zaškolování

-      pravidelné reporty

Nabízíme:

-      dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání

-      nadstandardní provizní ohodnocení

-      technické zázemí

-      školení a každodenní podporu

-      obchodování v online databázovém systému firem a uchazečů

-      přístupy na pracovní servery pro inzerci pracovních pozic

-      právní poradenství

-      obchodní konzultace

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Olomoucký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: HR manager v oboru Lidské zdroje
Alternativní názvy profese: Personalista

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému