HSE manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Cray Valley Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři bezpečnosti práce a ochrany zdraví - hse manager.

Náplň práce: vede aktivity ve smyslu naplnění firemní kultury: "safety first" a analýzy rizik; koordinuje činnost v oblasti plnění zákonných požadavků týkajících se požární bezpečnosti, prevence závažných havárií, bezpečnosti a hygieny práce, systému ekologického řízení včetně požadavků týkajících se ochrany ovzduší, nakládání a likvidace kapalných a pevných odpadů a zacházení s chemickými látkami. Spolupracuje s externími specialisty v oblasti HSE a koordinuje jejich činnost, koordinuje a řeší provozní a procesní bezpečnost, podporuje integraci HSE do postupů a procedur ve společnosti, vede, aktualizuje a vytváří dokumentaci spojenou s oblastí HSE. Navrhuje, měří a sleduje interní HSE ukazatele, programy a cíle. Organizuje školení zaměstnanců ve spolupráci s externisty. Zavádí a vede proces auditování podporující dodržování zavedených standardů, dozoruje a pžezkoumává dokumentaci včetně realizace nápravných opatření, zodpovídá za komunikaci se státními a místními úřady, reportuje a komunikuje s mateřskou společností ve Francii Požadujeme: VŠ/SŠ v oboru bezpečnsotního inženýrství, integrované bezpečnostní systémy, ekologie a ochrana ŽP nebo podobné oblasti, praxe v oblasti HSE, zkušenosti z chemické výroby výhodouorganizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, schopnost samostatné a systematické práce, flexibilita, dobrá znalost MS Office, nutná aktivní znalost anglického jazyka - i písemná forma, znalost francouzkého jazyka výhodou, Nabízíme: odměny, penzijní připojištění, stravenky, jazykové kurzy, 25 dní dovolené Místo výkonu práce: O.Wichterleho 816, Lobeček, 278 01 Kralupy nad Vltavou Kontakt: pí. Břinčilová - životopisy zasílejte e-mailem

Společnost

Cray Valley Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

O. Wichterleho 816, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.6.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Cray Valley Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Cray Valley Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému