Kontrolor/ka, operátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jusda Europe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - kontrolor/ka, operátor/ka.

Místo výkonu práce Pardubice - Drozdice. O nás JUSDA Europe je součástí globální logistické společnosti. Kromě skladování organizujeme všechny druhy přeprav. Sklady máme v Pardubicích a v Kutné Hoře. Náplň práce: vizuální kontrola kvality výrobku vstupní kontrola materiálu a jeho značení hlášení a evidence neshod kontroly dle instrukcí zákaznického servisu spolupráce s oddělením odpovědným za příjem Požadujeme: SOU vzdělání znalost práce na PC (MS Office) ochota pracovat v třísměnném provozu zkušenost ze skladu výhodou zodpovědnost, samostatnost Nabízíme: 500,– navýšení po zaučení Smlouvu na dobu neurčitou po roce 3.000,– ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby min. 3.000,– ročně na penzijní připojištění 10.000,– za doporučení nového zaměstnance 5 týdnů dovolené Stravenky Výhodné mobilní tarify pro Vás i členy rodiny Multisport program Firemní fitness centrum Slevy u vybraných obchodníků Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy angličtiny zdarma)

Společnost

Jusda Europe s.r.o.

Lokalita pracoviště

Holandská 36, 530 02 Pardubice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 350 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jusda Europe s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jusda Europe s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému