Účetní všeobecná, nákup

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost První Ústecká Montážní, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní mzdoví - účetní všeobecná, nákup.

Místo výkonu práce: Jateční č.p. 1588/49, Ústí nad Labem. Náplň práce: vedení účetnictví a veškerá agenda s tím spojená, včetně fakturace, objednávek, všech daní; časem případně vedení mzdové a personální agendy pro cca 30 zaměstnanců; vedení agendy ISO 9001; dotační tituly; zajišťování nákupu; práce s firemním systémem abra G3. Požadujeme: min. ÚSO ekonomického směru, lépe VŠ, min. 3 roky praxe na podobné pozici; zodpovědnost, smysl pro detail, loajalitu, schopnost samostatného myšlení a učení se; znalost příslušných zákonů; znalost účetního systému abra G3 výhodou; znalost AJ nebo NJ velkou výhodou. Nabízíme: zázemí stabilní firmy; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; firemní benefity; podnikové stravování, zvláštní prémie, další dle pracovního nasazení, možnost odborného růstu; školení; nástup možný ihned; doba neurčitá. Kontakt: životopisy včetně fotografie zasílejte prosím písemně e-mailem; probíhá 2.stupňové výběrové řízení; před nástupem probíhá praktická zkouška z běžných kancelářských dovedností a ze znalosti účetnictví, popř.mezd;

Lokalita pracoviště

Jateční 1588, 400 01 Ústí nad Labem 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mzdový účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní účetní mzdoví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti První Ústecká Montážní, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost První Ústecká Montážní, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému