FINANČNÍ A PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ANIMA VIVA z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - finanční a projektový manažer/ka.

*KO: Bc. Hana Brňáková, tel.:kontakt, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis odešlete nejpozději do 30.9.2017 na e-mail: kontakt. Vybraní uchazeči budou pozvání na výběrové řízení, které proběhne do konce září 2017. ÚSO ekonomického zaměření + praxe, aktivní a zodpovědný přístup k práci, komunikační dovednosti, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost tvorby rozpočtů, sledování průběhu čerpání a finančních toků, následná kontrola s vazbou na účetní stavy, znalost finančního plánování, schopnost uplatnění teoretických znalostí v praxi, orientace v mzdových a účetních předpisech, všeobecný přehled v legislativě, loajalita, odolnost proti stresu, zkušenosti a orientace v problematice vícezdrojového financování NNO výhodou, zkušenosti a orientace v problematice financování soc. služeb výhodou. Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení, nástup 1.10.2017, vhodné jako vedlejší pracovní poměr, pracoviště Opava-Kylešovice.

Společnost

ANIMA VIVA z.s.

Lokalita pracoviště

Liptovská 1045, 747 06 Opava 6 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 750 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
  • prezentační programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANIMA VIVA z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANIMA VIVA z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému