VAZAČ VE STAVEBNICTVÍ - pod mostovými jeřáby - Závod Litice nad Orlicí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŽPSV a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha jeřábů - vazač ve stavebnictví - pod mostovými jeřáby - závod litice nad orlicí.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Litice nad Orlicí č.p. 60, 561 86 Záchlumí PRACOVNÍ NÁPLŇ: vazač břemen pod jeřábovou dráhou na expedici prefa MZDA: od 80 Kč/hodinu po dobu zaučení, dále bude přihlédnuto k profesní odbornosti a praxi VÝHODOU JE VLASTNICTVÍ PRŮKAZU, ale není podmínkou: - vazačský průkaz, ale pokud vazačský průkaz nevlastníte nebo máte propadlý, dostavte se ke konzultaci do závodu Litice NABÍZÍME: - po zapracování a proškolení vám bude vystaven nový vazačský průkaz - pracovní poměr na dobu určitou, avšak v případě dobré odbornosti bude prodloužen K PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ ZÁVODU JE VHODNÉ S SEBOU, ale není podmínkou: - doklad o vzdělání - životopis (přehled praxe, zaměstnání) - průkazy pracovní odbornosti - pokud je vlastníte - potvrzení o předchozím zaměstnání - doklad o evidenci na úřadu práce V PŘÍPADĚ POTŘEBY VOLEJTE !! kontakt! =========================================

Společnost

ŽPSV a.s.

Lokalita pracoviště

Záchlumí 60, 561 86 Záchlumí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Jeřábník v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Obsluha jeřábů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŽPSV a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŽPSV a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému