Zámečník a opravář stavebních a zemních strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost J & J & J sdružení, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - zámečník a opravář stavebních a zemních strojů.

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. kontaktv době od pondělí do pátku od 8:00 do 14:00 hodin. Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel. kontaktnebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: kontakt Místo výkonu práce - J & J & J sdružení, spol. s r.o., Černovická č.p. 4548, 430 03 Chomutov Požadujeme - řidičský průkaz skupiny B, sváření elektrikou a CO2 (i propadlé)

Společnost

J & J & J sdružení, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Černovická 4548, 430 03 Chomutov 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 120 - 135 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti J & J & J sdružení, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost J & J & J sdružení, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému