IT administrator

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VGD Technologies s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - it administrator.

Kontakt: Malý Jiří, e-mail: kontakt Adresa: Bělehradská č.p. 314/18 Nusle 140 00 Praha 4 Požadujeme: Přehled v oblasti IT, Aktivní přístup, Velmi dobré komunikační schopnosti, HW architektura PC stanic a serverů - RAM, CPU, disky, řadiče, HW sítové infrastruktury - switche, Wi- Fi AP, modermy atd., kabeláž bezdrátové spoje a technoligie. Všeobecně model OSI, Souborové systémy a jejich rozdíl - NTFS, FAT,ZFUS, UFS znalost operačních systémů 7, windows sever 2008. Instalace základní nastavení OS, práce se souborovým systémem, uživatelé, nastavení síťového prostředí, logování událostí a nanalýza. Záloha a obnova OS - principy zálohování, nativní prostředky, praktická aplikace zálohy a obnovy. MS windows- opravné nástoje pro OS, nouzový režim, instalace-aktualizace ovladačů. Výhody: Mobilní telefon, straveny, Pitný režim.

Společnost

VGD Technologies s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bělehradská 314, 140 00 Praha 4, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 32 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VGD Technologies s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VGD Technologies s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému