administrativní pracovník/ce na obchodním oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ESCO CZ PRODUCTION s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - administrativní pracovník/ce na obchodním oddělení.

Heldáme nového kolegu/kolegyni! Náplň práce - Každodenní komunikace se zákazníky v německém jazyce (ústní i písemná) - Evidence objednávek v informačním systému - Zodpovědnost za realizaci zakázek od A do Z - Zpracování cenových nabídek - Vedení veškeré dokumentace a administrace jednotlivých obchodních případů - Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě Požadujeme - Min SŠ vzdělání, plynulá znalost německého jazyka na pokročilé úrovni - Praxe v podobné činnosti vítána - Výborná znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook) - Flexibilita, komunikativnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, odpovědnost - Aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů, týmový duch Pevná pracovní doba od 8:00 do 16:30 hod. V případě zájmu se těšíme na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v NĚMECKÉM jazyce. Životopis zasílejte na e-mail: kontakt. Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru.

Společnost

ESCO CZ PRODUCTION s.r.o.

Lokalita pracoviště

Blatenská 267, 387 31 Radomyšl (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 500 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESCO CZ PRODUCTION s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ESCO CZ PRODUCTION s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému