SAMOSTATNÝ/Á REFERENT/KA LOGISTIKY - CELNÍ DEKLARANT/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JSP, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Celní deklaranti - samostatný/á referent/ka logistiky - celní deklarant/ka.

SAMOSTATNÝ/Á REFERENT/KA LOGISTIKY - CELNÍ DEKLARANT/KA V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mailovou adresu: kontakt nebo písemně na adresu firmy - JSP, s.r.o., Raisova 547, 506 01 Jičín. Náplň práce: - příprava a kontrola celních podkladů pro jednotlivé dovozní a vývozní případy - vystavování vývozních, dovozních a tranzitních dokumentů - komunikace s Celním úřadem, zákazníky a přepravci - spolupráce s ostatními útvary společnosti - zpracování Intrastat - vedení evidence příslušných dokladů - reporting Vhodné i pro absolventy. Nabízíme stabilní zaměstnání, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, prémie

Společnost

JSP, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Raisova 547, 506 01 Jičín 1 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JSP, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JSP, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému