technik údžby/montáž

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sinit kunststoffwerk louny s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - technik údžby/montáž.

místo výkonu práce: Průmyslová 272 Louny Praxe ve výrobní společnosti na pozici údržbář podmínkou Náplň práce: skladování a dispozice forem Dokumentace všech údržbových a opravných prací Údržba a oprava strojů a zařízení Příprava a realizace všech údržbových plánů a opravných opatření Odpovědnost za čistotu a pořádek Dodržování BOZP/PO Bonusy, stravenky, zaškolení, nadstandardní ohodnocení, perspektivní zaměstnání v mezinárodním koncernu, nástup dle dohody kontakt: tel.: kontakt, e-mail: kontakt (poslat CV)

Společnost

Sinit kunststoffwerk louny s. r. o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 2728, 440 01 Louny 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

14.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sinit kunststoffwerk louny s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sinit kunststoffwerk louny s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému