REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ VEDOUCÍ (oblast Morava, Slezsko)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROMA REHA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - regionální obchodní vedoucí (oblast morava, slezsko).

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dohodou. Oblast: zdravotnictví a zdravotnická technika, oblast - kraj Jihomoravský Náplň práce: Hlavním úkolem bude rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky, dále vyhledávání, získávání a následné jednání s obchodními partnery v dané oblasti. realizace prodejních plánů, správa stávajících zákazníků a obchodních partnerů, vyhledávání a získávání nových zákazníků a obchodních partnerů, zpracování obchodních nabídek, vyjednávání podmínek obchodních případů, prezentace výrobků, školení zákazníků, aktivní účast na kongresech a seminářích Požadavky: SŠ/VŠ, doporučená praxe na obchodní pozici minimálně 2 roky, řidičské oprávnění skupiny B, dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet, práce s databázemi), výborné komunikační a prezentační dovednosti, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, časová flexibilita a ochota cestovat, výpis z rejstříku trestů Bydliště v dané oblasti bude současně i místem výkonu práce. Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou: znalost problematiky zdravotnictví a zdravotnické techniky Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti, možnost osobnostního a profesního rozvoje, bonusy závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů, služební vůz, notebook, mobilní telefon, možnost home office (po domluvě) V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: kontakt, tel.č.: kontakt.

Společnost

PROMA REHA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
  • prezentační programy
  • databázové systémy
  • internet

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROMA REHA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROMA REHA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému