Personalista náborář - junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - personalista náborář - junior.

Kontakt pouze e-mailem Co budete dělat: - Aktivní vyhledávání dalších spolupracovníků dle definovaného zadání Požadujeme: - Otevřenost vůči novým výzvám a úkolům - Komunikativnost, stresu-odolnost, - Samostatný a proaktivní přístup k plnění zadaných úkolů - Znalost práce na PC - MS Office Můžeme nabídnout: - Odměna odpovídající výkonu - výsledku - Práce s novými produkty (službami na trhu) v oblasti osobních údajů - Příležitost osobního rozvoje, nezávislost - Školení - systematická příprava na výkon pozice -

Lokalita pracoviště

Křišťanova 1789, 130 00 Praha 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Personalista v oboru Lidské zdroje
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému