Seřizovač vstřikovacích lisů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČEGAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - seřizovač vstřikovacích lisů.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (8-15 hod.) Požadujeme o minimálně vyučen nebo SŠ technického směru - seřizování o praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici o znalost technologie vstřikování plastů o ochotu pracovat na směny o pracovní morálku - dodržování technologických norem o rychle se učící osobnost Nepřetržitý provoz Ráno, Ráno, Noc, Noc (od 6:00 do 18:00 hod, od 18:00 do 6.00) poté 4 dny volno Náplň práce o seřizování a údržba vstřikovacích lisů o zodpovědnost za chod strojních zařízení o čištění a nasazení forem o vedení související dokumentace o spolupráce při řešení výrobních problémů o zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení o komunikace s ostatními odděleními výroby Zaměstnanecké výhody: Nabízíme o stravenky, závodní stravování o týden dovolené nad zákoník práce o zajímavou a samostatnou práci perspektivní a stabilní zaměstnání o odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů Místo výkonu práce: Husova 1693/35, Šlapanice u Brna

Společnost

ČEGAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Husova 1693, 664 51 Šlapanice u Brna (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 500 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČEGAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČEGAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému