pracovník v sociálních službách, pečovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ledax o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - pracovník v sociálních službách, pečovatel/ka.

POUZE NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE NEBO DOHODU O PRACOVNÍ ČINNOSTI!!! Pracovní činnost: jedná se o terénní pečovatelskou službu; péče o klienty v jejich domácnostech; příprava a podání stravy; zajištění osobní hygieny; úklid domácnosti; nákupy atd; Předpoklady pro práci: aktivní řidič; trestní bezúhonnost; zodpovědnost; spolehlivost; chuť pracovat; flexibilita; kladný přístup ke starším lidem; empatie; Jedná se o práci v odpoledních a večerních hodinách od 16 do 20hodin, včetně SO a NE. Později možnost zaměstnání v trvalém pracovním poměru. Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt, tel: kontakt

Společnost

Ledax o.p.s.

Lokalita pracoviště

U Nemocnice 62, 377 01 Jindřichův Hradec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ledax o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ledax o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému