Inspektor plynárenských zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Innogy Česká republika a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři plynovodů - inspektor plynárenských zařízení.

Inspektor plynárenských zařízení - Chomutov Co Vás na pozici čeká? " provozní inspekční činnosti na plynárenských zařízeních, kontroly vysoko, středo a nízkotlakých plynovodů a přípojek v rámci okrsku Chomutov a regionální oblasti, evidence práce na formulářích v elektronické podobě " opravy a montáže na vysoko, středo a nízkotlakých plynovodech a přípojkách a domovních plynovodech " provádění výměn plynoměrů " údržba náletových i setých porostů na svěřených plochách pomocí motorové řetězové pily, křovinořezu či travní sekačky " vytyčování plynárenských zařízení Co od Vás očekáváme a koho hledáme? " absolventy technických učilišť s chutí pracovat, odborníky v plynárenském oboru, " odborná způsobilost k provádění montáží a oprav plynárenských zařízení (osvědčení TIČR) není podmínkou, po vykonání roční praxe u nás získáte TIČR, " odpovědnost k práci, samostatnost, rozhodnost " základní znalost MS Office, internetu " ŘP sk. B - aktivní řidič Nabízíme: " pracovní smlouvu na dobu určitou 1 roku s perspektivou prodloužení " nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů " příležitosti k osobnímu i profesnímu rozvoji

Společnost

Innogy Česká republika a.s.

Lokalita pracoviště

Chomutov, Chomutov (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Instalatér, topenář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Instalatéři plynovodů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Innogy Česká republika a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Innogy Česká republika a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému