operátor výroby hnojiv ( chemik UGL-DA )

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lovochemie, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu - operátor výroby hnojiv ( chemik ugl-da ).

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá pro výrobní úsek vhodné kandidáty na pozici: Operátor výroby hnojiv UGL/ DA (chemický provoz) Náplň práce: ˘ Obsluhuje výrobní zařízení a reguluje vstupní faktory, jako je např. tlak, teplota, vstup médií, čistota provozu atd… ˘ Zajišťuje pochůzkovou činnost a kontroluje stav zařízení v provozu, provádí čištění technologie ˘ Spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu ˘ Směnný provoz Požadujeme: ˘ Vyučení v oboru provozní chemik či technického zaměření (výhodou) ˘ Manuální zručnost ˘ Chuť pracovat ˘ Snaha dlouhodobě se profilovat na provoze, loajalita ˘ Dobrý zdravotní stav ˘ Ochota pracovat ve směnném provozu Nabízíme: ˘ Zajímavou a odpovědnou práci ˘ Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí ˘ Motivující finanční ohodnocení ˘ Stabilizační příspěvek ˘ Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje ˘ Zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti ˘ Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport a další zaměstnanecké výhody) Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů. Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, stabilizační příspěvek, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport. Své životopisy posílejte na kontakt, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: kontakt, kontakt (Petra Šmídová) denně od 8.00h. do 14.00h.

Společnost

Lovochemie, a.s.

Lokalita pracoviště

Terezínská 57, 410 02 Lovosice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lovochemie, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lovochemie, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému