Výrobní inženýr - Manufacturing Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Donaldson Industrial CR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - výrobní inženýr - manufacturing engineer.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontakta domluvit pohovor Místo výkonu práce - Donaldson Industrial CR s.r.o., Královský Vrch č.p. 1986, 432 01 Kadaň 1 Zodpovědnosti: o správa a vedení více projektů, zajišťování plnění klíčových termínů o mezinárodní komunikace v celé řadě úrovní a funkcí o zavádění nových produktů, linek\pracovišť, technologií do výroby o koordinace, optimalizace a zefektivňování výrobních procesů o vedení týmu lidí a zajišťování koordinace práce o kalkulace nákladů při vývoji nových produktů o nastavování dat do systému, spolupráce při tvorbě databáze výrobních norem o tvorba investic strojního vybavení, jednání s dodavateli o tvorba technologických postupů, zaškolení definovaných procesů o zlepšování výrobního procesu (ergonomie, lean) o řízení ECO (řízení změn výrobních požadavků) a CQP (změnová řízení) o definice tolerančních rozměrů, tvorba P-FMEA Očekáváme: o dovednost řízení projektů a metodiky, systematický přístup o schopnost uvést do praxe navržená řešení o znalost výkresové dokumentace, konstrukce, výrobních technologií o aktivní znalost AJ podmínkou, dobré komunikační schopnosti (psaná i mluvená forma) o uživatelská znalost PC (především MS Office) o ŘP sk. B o schopnost práce v týmu, připravenost ke studiu a dalšímu rozvoji o sebejisté vystupování o otevřenou osobnost, která umí motivovat kolegy i tým o aktivní přístup

Společnost

Donaldson Industrial CR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Královský Vrch 1986, 432 01 Kadaň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Donaldson Industrial CR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Donaldson Industrial CR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému