vedoucí prodejny hraček HM Studio a.s.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HM Studio a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - vedoucí prodejny hraček hm studio a.s..

Pro prodejnu hraček HM Studio a.s. ve Strakonicích přijmeme od 1.8.2017 vedoucí prodejny. Nástup je možný od 1.8.2017 na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení. Hlavní náplň vaší práce: - Práce na prodejně, obsluha zákazníků, příjem a objednávky zboží.Odvod tržeb do banky.Měsíční uzávěrky. Očekáváme od Vás: - Středoškolské vzdělání - Pečlivost,rychlost, příjemné vystupování a zájem o práci - Čistý trestní rejstřík - Ochota učit se novým věcem, vytrvalost a časovou flexibilitu Nabízíme: - Zajímavá práce v prodejně hraček - Odpovídající finanční ohodnocení - Zaučení - Zaměstnanecké slevy na hračky,stravenky - Zázemí české stabilní společnosti , příjemný kolektiv KONTAKT: Mullerová Jana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

HM Studio a.s.

Lokalita pracoviště

Bezděkovská 30, 386 01 Strakonice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HM Studio a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HM Studio a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému