PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v domově pro děti se zdravotním postižením

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Raspenava, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách v domově pro děti se zdravotním postižením.

Specifikace: Práce s dětmi a mládeží s mentálním a kombinovaným postižením, práce na směny (odpolední, denní a noční) Požadavky: fyzická zdatnost, psychická odolnost, flexibilita, kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou Zařazení: 8. platová třída + příplatek 1.000,- Kč a směnné příplatky Pracovní poměr na dobu určitou, po dobu pracovní neschopnosti, případně mateřské dovolené Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit předem telefonicky

Společnost

Domov Raspenava, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Fučíkova 432, 464 01 Frýdlant v Čechách, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 470 - 24 820 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Raspenava, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Raspenava, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému