KONZULTANT/KA PASIVNÍ LINKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Comdata Czech a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - konzultant/ka pasivní linky.

Pracovní náplň: - tel. komunikace se zákazníky a pomoc s jejich požadavky - nabídka služeb - práce na PC s interním systémem - drobná administrativa Očekáváme komunikativní uchazeče, kteří rádi mluví s lidmi, nebojí se práce na PC (základy) a umí česky nebo slovensky (bez vady řeči). Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy (osoby bez předchozí praxe), popř. i matky na mateřské dovolené či osoby zdravotně postižené. Nabízíme: stravenky v hodnotě 80 Kč (ihned po nástupu), výhodné neomezené tarify, multisportovní karta, dotované občerstvení na pracovišti, masážní koutek, odměny za doporučení nového kolegy, propracovaný bonusový systém, placené školení. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení, případně práce na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit telefonicky

Společnost

Comdata Czech a.s.

Lokalita pracoviště

nám. Soukenné 115, 460 07 Liberec 7, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Comdata Czech a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Comdata Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému