Referent/ka zákaznického centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost One Services Česká republika s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - referent/ka zákaznického centra.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem Náplň práce - Komunikace s klienty, vyřizování telefonických požadavků a dotazů, elektronická a písemná korespondence se stávajícími zákazníky - Podpora klientských požadavků - Spolupráce se zkušenými kolegy na zákaznickém centru Podrobná náplň práce: - informuje o způsobu fakturace, - informuje o cenách, časových pásmech, sazbách, smluvních podmínkách - informuje o postupu a způsobu podání žádosti - přijímá reklamace zákazníků a zajišťuje jejich vyřízení - provádí změny výše záloh - vyhotovuje a zasílá zákazníkům návrhy smluv na základě informací a předpisů - zpracovává písemné požadavky, přepisy, písemnou a elektrickou korespondenci Očekáváme - Příjemný projev - Znalost práce na PC - Spolehlivost, zodpovědný přístup a preciznost - odpovídající hlasové předpoklady a výslovnost, dobrá úroveň slovní a písemné komunikace - dobrá schopnost koncentrace na více činností zároveň (komunikace, práce s PC) - předpoklady pro týmovou práci i samostatnost - vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu - ochota se dále vzdělávat (IS, produkty, jednání se zákazníkem atd.) Benefity: Stravenky, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění, dodatečné prémie

Společnost

One Services Česká republika s. r. o.

Lokalita pracoviště

Hornopolní 3322, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti One Services Česká republika s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost One Services Česká republika s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému