Manažer výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GREEN - SWAN PHARMACEUTICALS CR, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti logistiky - manažer výroby.

Kontakt: Havlíček Jan Ing., e-mail: kontakt Adresa: Pod višňovkou č.p. 1662/21 Krč 140 00 Praha 4 Požadujeme: AJ na komunikativní úrovni slovem a písmem, zodpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti. Výhody: Stravenky, 2x ročně balíček produktů, Fruit snack bar, mobilní telefon, NTB. Náplň práce: - zajištuje smluvní výrobu produktů dle plánu výrob - aktivně se podílí na optimalizaci nákupu pro výrobu - komunikuje s tuzemskými a zahraničními dodavateli a koordinuje výrobní proces - poskytuje informační a kalkulační servis oddělení marketingu - účastní se plánovací porady a plní související úkoly dle zadání nadřízeného - administrativa oběhu zboží Požadujeme: " SŠ/VŠ vzdělání, min. 1 rok zkušenosti na podobné pozici " znalost AJ na komunikační úrovni podmínkou, " samostatnost, organizační schopnosti, " zodpovědnost " dobré komunikační schopnosti " práce na PC (Excel, Word, zkušenosti se skladovým evid. systémem výhodou) " nástup během 8/2017 Nabízíme: " zajímavou práci " kvartální bonusy při splnění KPI " firemní benefity (občerstvení, stravenky, 2xbalíček produktů) " mladý kolektiv " zázemí stabilní firmy V případě, že Vás náš inzerát oslovil, pošlete svůj životopis formou e-mailu.

Společnost

GREEN - SWAN PHARMACEUTICALS CR, a.s.

Lokalita pracoviště

Pod višňovkou 1662, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logistik v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti logistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.7.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GREEN - SWAN PHARMACEUTICALS CR, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GREEN - SWAN PHARMACEUTICALS CR, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému