manažér kvality (Quality Manager)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fibertec Steti s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - manažér kvality (quality manager).

Stručná charakteristika společnosti: MIBA Fibertec je začínající výrobní podnik v rámci divize Miba Friction Divize. Fibertec plánuje dodávat vysoce kvalitní třecí materiál do Miba Friction Divize. Náš závod je mladý a stále se rozrůstá. Systém řízení v MIBĚ je orientovaný na procesy a je hnací sílou pro neustálé se zlepšování ve všech našich podnikatelských oblastech. Hlavní oblast působení společnosti. Výroba třecích materiálů a papíru. S cílem naplnit naše ambiciózní cíle v oblasti strategického růstu, obsazujeme pozici "Quality Manager" Náplň práce: nastavení a chod procesně orientovaného systému integrovaného managementu (IMS) podle standardů ( ISO TS 16949, ISO 9001), environmentální standardy (ISO 14001) a Miba standardy; realizace a řízení interních a externích auditů; nastavení a chod spolehlivých systémů zabezpečujících kvalitu; management reklamací zákazníků a dodavatelů; vypracování a chod regulérních reportů kvality; vedení QS týmu; podpora výroby v analýzách způsobilostí procesu s cílem odhalit slabiny v procesu; podpora a spolupráce s oddělením R&D Požadavky na zaměstnance: požadované vzdělání - vysokoškolské II. stupně technického oboru, anglický jazyk - aktivně, německý jazyk - výhodou Počítačové znalosti: Microsoft Excel - pokročilý uživatel, Microsoft Outlook - pokročilý uživatel, Microsoft PowerPoint - pokročilý uživatel, Microsoft Word - pokročilý uživatel Internet (e-mail, www) - pokročilý uživatel. Řidičský průkaz skupiny B Praxe v oboru 3 roky Osobnostní předpoklady a zručnosti - velkou výhodou je praxe v papírenském průmyslu; dobré PC znalosti, MS Office; práce s informačními systémy, v ideálním případě znalost SAP; zkušenosti s vedením týmu; zkušenosti z výrobní společnosti (automotiv - velkou výhodou); komunikační a organizační znalosti; odolnost vůči stresovým situacím; schopnost samostatné práce i týmové spolupráce; vytrvalost preciznost a orientace na detail. V případě zájmu o tuto pozici pošlete prosím na uvedený email Váš životopis a průvodní dopis v českém i anglickém jazyce. Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem. Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče, kteří vyhovují uvedeným požadavkům.

Společnost

Fibertec Steti s.r.o.

Lokalita pracoviště

Litoměřická 771, 411 08 Štětí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manažer kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fibertec Steti s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fibertec Steti s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému