DISPEČER ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fatra, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na výrobu a rozvod energií - dispečer energetických zařízení.

Náplň práce: obsluha a kontrolní prohlídky elektrorozvoden vysokého napětí a jiných energetických zařízení. Požadujeme: SŠ/vyučen v oboru elektro; platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6 bez omezení napětí; základní znalost práce na PC; samostatnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita. Nabízíme: zázemí a profesní seberealizaci v silné výrobní plastikářské společnosti; výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert (např. 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na závodní stravování, náborový příspěvek); místo výkonu práce Napajedla.

Společnost

Fatra, a. s.

Lokalita pracoviště

třída Tomáše Bati 1541, 763 61 Napajedla (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení na výrobu a rozvod energií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fatra, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fatra, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému