DPP - LEKTOR FINANČNÍ A OBČANSKÉ GRAMOTNOSTI A MĚKKÝCH DOVEDNOSTÍ PRO JIHOČESKÝ KRAJ V PROJEKTU PROKOP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fond dalšího vzdělávání hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - dpp - lektor finanční a občanské gramotnosti a měkkých dovedností pro jihočeský kraj v projektu prokop.

Místo výkonu práce dle náplně práce - Jihočeský kraj. Projekt PROKOP – central „Prohlubování kompetencí pro zvyšování zaměstnatelnosti II“ je zaměřen na podporu cílové skupiny, zejména dlouhodobě nezaměstnaných osob v evidenci Úřadu práce ČR (ÚP ČR) a osob ohrožených na trhu práce. Požadavky: min. SŠ vzdělání a minimálně 5 let lektorské praxe nebo VŠ vzdělání a minimálně 3 roky praxe; zkušenosti s prací s osobami dlouhodobě nezaměstnanými, nízkokvalifikovanými či podobnou cílovou skupinou; výhodou schopnost realizovat výuku ve všech třech modulech: Finanční gramotnost, Občanská gramotnost, Měkké dovednosti; výuka jednotlivých modulů dle připravených vzdělávacích koncepcí a materiálů; aktivní spolupráce s regionálními pracovníky projektu a kolegy lektory (vzájemná informovanost o výuce); osvojení základů práce s databázovými systémy zaměstnavatele; v modulech FG a OG výuka ve dvojici s dalším lektorem Obecné předpoklady: ochota zařadit se a postupovat ve struktuře lektorského týmu dle zkušeností a schopností; ochota cestovat; dobré komunikační a organizační dovednosti; časová flexibilita; znalost práce na PC (MS Office); trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost Náplň práce: příprava a samotné zajištění výuky; administrativní zabezpečení kurzu ve spolupráci s regionálními pracovníky; komunikace s pronajímateli vzdělávacích prostor/lektory/členy realizačního týmu dle potřeby Nabízíme: pracovní poměr na DPP, poté DPČ s možností HPP, odpovídající finanční ohodnocení, možnost spolupráce až do roku 2021, práci v přátelském prostředí a prostor pro realizaci vlastních nápadů, 205 Kč/hod s možností navýšení. Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů), motivační dopis s uvedením 2 – 3 referencí zasílejte v elektronické podobě na adresu kontakt (do předmětu uveďte „Lektor – projekt PROKOP – central“), nebo poštou na adresu: FDV (Personální odd.), Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7.

Společnost

Fond dalšího vzdělávání

Lokalita pracoviště

Lidická tř. 124, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 205 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fond dalšího vzdělávání výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fond dalšího vzdělávání o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému