Chůva pro děti do záhájení povinné školní docházky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597 hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci péče o děti, asistenti pedagogů - chůva pro děti do záhájení povinné školní docházky.

Kvalifikační požadavek: "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" nebo "Chůva pro dětské koutky" nebo min. středoškolské vzdělání v oblasti pedagogiky, zdravotnictví, sociální péče, správná znalost českého jazyka Nabízíme: příspěvek z FKSP Hlásit se telefonicky na č. kontaktod 14.8.2017 nebo zasílat životopis na email kontakt

Společnost

Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597

Lokalita pracoviště

Kollárova 597, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 7 020 - 10 555 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému