Laborant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ústav geoniky AV ČR hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - laborant/ka.

Pracoviště: Studentská 1768, Ostrava - Poruba V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt Jedná se o práci s horninovými materiály, především testování jejich základních fyzikálních a chemických vlastností. Požadujeme: Středoškolské vzdělání v příbuzném oboru, spolehlivost, přesnost, schopnost samostatné práce, uživatelskou schopnost práce na PC, zájem o odbornou práci. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na rekreaci, příspěvek na podporu zdraví.

Společnost

Ústav geoniky AV ČR

Lokalita pracoviště

Studentská 1768, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 450 - 20 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ústav geoniky AV ČR výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ústav geoniky AV ČR o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému