servisní technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mountfield a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech - servisní technik.

Jaká bude Vaše pozice a náplň práce: " obsluha zákazníků v odborném servisu (příjem a výdej oprav) v souladu s firemními postupy " vyřizování servisních dotazů zákazníků (telefon, e-mail) a poskytování technických konzultací " zastupování vedoucího odborného servisu v době jeho nepřítomnosti " spolupráce na řízení stavu zásob náhradních dílů " příjem plateb zákazníků a vedení pokladny " provádění záručních i pozáručních oprav strojů a zařízení Potřebné předpoklady: " SŠ vzdělání technického směru " technická zdatnost, znalosti a praxe v opravárenství strojů a motorů " znalosti v oboru elektro výhodou " ochota a příjemné vystupování " schopnost jednat pozitivně se zákazníky " organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost a samostatnost " flexibilita, aktivita a připravenost k vyššímu pracovnímu nasazení " běžná znalost práce na PC " řidičský průkaz skupiny B " výpis z rejstříku trestů " nevyžadujeme znalost cizích jazyků Co jsme pro Vás připravili: " pestrou a zajímavou práci, ve které uplatníte a rozvinete své odborné dovednosti a vztah k technice " stabilitu a zázemí firmy s dominantním postavením na českém trhu (jsme největší prodejce zahradní techniky a bazénů v Evropě) " roční mzdové ohodnocení ve výši až 280 000,- ročně (po zapracování) " propracovaný adaptační program pro přípravu nastupujících pracovníků " trvalou odbornou přípravu (vše potřebně Vás dokážeme naučit) " možnost profesního růstu " týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod, včetně slev na výrobky a služby Mountfield Ostatní informace: " termín nástupu dle dohody " pracoviště - prodejní centrum Mountfield Litoměřice" týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, sleva na výrobky a služby Mountfield Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Společnost

Mountfield a.s.

Lokalita pracoviště

Želetická 2243, 412 01 Litoměřice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.9.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mountfield a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mountfield a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému