Manažer zakázek/Příprava zakázek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Stavební firma MATYÁŠ s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků - manažer zakázek/příprava zakázek.

Pro zajištění realizace nových stavebních zakázek v Brně a nejbližším okolí v oblasti POZEMNÍHO STAVITELSTVÍ hledá Stavební firma MATYÁŠ s.r.o. vhodného kandidáta na pozici: MANAŽER ZAKÁZEK - PŘÍPRAVÁŘ ZAKÁZEK Pracovní náplň: - řízení přípravy a sestavování nabídek, - technická kontrola projektové dokumentace, - poptávka subdodavatelů, posuzování nabídek a výběr vhodného subdodavatele, - komunikace se subdodavateli i zadavatelem, účast na obchodních jednání, - příprava podkladů pro stavbyvedoucí, - příprava podkladů pro uzavření smluv o dílo vč. dodatků, - řízení ekonomiky staveb, - řešení případných reklamací. Požadavky: - min SŠ stavební vzdělání, - praxe ve stavebnictví, - samostatnost, důslednost, zodpovědnost a proaktivní přístup ke své práci, - komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti, - uživatelskou znalost MS Office (MS Word,Excel), RTS - výhodou, - ŘP sk. B. Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti, - služební auto, telefon, notebook, - odpovídající platové ohodnocení, - příjemný pracovní kolektiv.

Společnost

Stavební firma MATYÁŠ s r.o.

Lokalita pracoviště

Ochoz u Brna 363, 664 02 Ochoz u Brna, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Stavební firma MATYÁŠ s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Stavební firma MATYÁŠ s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému