PRINCIPAL EMBEDDED SOFTWARE ENGINEER/TECHNICAL SPECIALIST

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ricardo Prague s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - principal embedded software engineer/technical specialist.

Místo výkonu práce: Thámova 11 - 13, 186 00, Praha 8 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu kontakt Kontaktní osoba: paní Marcela Martínková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Náplň práce: -Zodpovědnost za definování a vedení softwarových projektů s ohledem na cenu, kvalitu a nastavené cíle -Komunikace a spolupráce s projektovým týmem, klienty a dodavateli -Spolupráce se zákazníkem a projektovým týmem s ohledem na potřeby zákazníka Požadujeme: -VŠ vzdělání technického směru nebo z oblasti počítačových věd -Zkušenost 10 a více let s embedded software -Zkušenost s vývojem embedded software (vývoj - release) -Zkušenosti s plánováním a vedením softwarových projektů -Zkušenost s vedením juniorních inženýrů -Řidičský průkaz a ochotu cestovat Uvítáme: -Zkušenost z automobilového průmyslu -Znalosti v oblasti hybridních a elektirických systémů -Znalost ISO 26262 -Znalost elektronického hardwaru a schopnost porozumění schémat -Zkušenost s definováním sofwarových procesů a procedur -Znalost (e.g. CAN, AUTOSAR, OSEK, J1939, ISO 14229, Title 13) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Společnost

Ricardo Prague s.r.o.

Lokalita pracoviště

Thámova 289, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 80 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ricardo Prague s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ricardo Prague s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému