zdravotní laborant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotní laboranti - zdravotní laborant/ka.

Požadujeme: SŠ vzdělání - obor: zdravotní laborant, znalosti v oboru klinické biochemie a hematologie, registraci v oboru zdravotní laborant, schopnost pracovat samostatně, delší praxe v oboru výhodou, morální a občanskou bezúhonnost - výpis z Rejstříku trestů. Nabízíme: zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, pracovní doba Po - Pá 7:00 - 15:30 (pohotovost se neslouží), možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké bonusy (možnost ubytování, penzijní připojištění, stravování s příspěvkem, zaměstnavatele v areálu nemocnice, kulturní akce v areálu PNHoB, 6 týdnů dovolené). Nástup možný ihned, případně dohodou. V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail: kontakt, případně nás kontaktujte na telefonu: kontakt-Bc.Hanikýřová

Lokalita pracoviště

Podřipská 1, 411 85 Horní Beřkovice (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 870 - 26 870 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému