Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Skladník – logistik

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Hledáme spolupracovníka na velice zajímavou pozici s velmi dobrým finančním ohodnocením

    Náplň práce:

  • nakládka, vykládka kamionů

  • zásobování výrobních linek

  • práce s PC, skladovým systém (SAP výhodou)

  • zodpovědnost za kvalitu nakládek a doklady k zásilkám

  • práce ve 3-4 směnném provozu

    Požadujeme:

  • zkušenost s řízením manipulační techniky

  • odborné vyučení bez maturity

  • spolehlivost, časová flexibilita

  • praxe ve skladovém hospodářství

  • uživatelská znalost práce na PC

    Nabízíme:

  • práci na plný úvazek

  • výkonnostní prémie

  • mimořádné prémie za řádnou docházku

  • prémie za pracovní výročí

  • dovolená 4 týdny + dovolená navíc dle odpracovaných let

  • mzdové příplatky nad rámec zákoníku práce

  • zaměstnanecký benefit ve spolupráci s O2

  • zázemí významné společnosti

  • příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/ km

  • příspěvek na stravování

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Plzeňský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Doprava a logistika
Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Logistik

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravu

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • práce na PC - absolvent / začátečník
  • důslednost - pokročilý

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému