Instruktoři plavání

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - instruktoři plavání.

Místo výkonu práce: Městský bazén Na Celně č.p. 1456 Mladá Boleslav Prvotní kontakt:tel.: kontakt e-mail: kontakt nebo osobně na místě výkonu práce Požadujeme: - spolehlivost, zodpovědnost, plavecké schopnosti na dobré úrovni, vstřícné chování a vystupování. Certifikát školení instruktora plavání v případě zájmu můžeme zprostředkovat. Zaměstnanecké výhody: - příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, stravenky, možnost využití služeb plaveckého areálu.

Lokalita pracoviště

Na Celně 1456, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému