Pomocný manuální dělník ve výrobě nábytku - truhlář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zdeněk Makalouš hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - pomocný manuální dělník ve výrobě nábytku - truhlář.

Kontakt telefonicky, e-mailem kontakt nebo osobně v předem domluveném termínu. - ZŠ - vzdělání v oboru výhodou, není podmínkou - fyzická zdatnost - maniupulace s nábytkem - šikovnost, chuť pracovat - možnost kariérního a platového růstu - možnost zaměstnání i na DPP - různorodá práce, nejedná se o pásovou výrobu - příspěvek na dopravu, na ubytování, zaměstnanecké benefity

Společnost

Zdeněk Makalouš

Lokalita pracoviště

Lukavice 205, 516 03 Lukavice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 17 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zdeněk Makalouš výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zdeněk Makalouš o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému