Obchodní specialista pro firemní klientelu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O2 Czech Republic, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní specialista pro firemní klientelu.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontaktdomluvit pohovor Místo výkonu práce - O2 Czech Republic, a. s. - pracoviště Chomutov, Nerudova č.p. 63/16, 430 01 Chomutov 1 Požadujeme - příjemné a profesionální vystupování, umět dovést obchod do podpisu smlouvy Nabízíme - HW vybavenost, pracovat pro společnost O2, která je leader na trhu telekomunikací, slevy na produkty a služby O2, volnou pracovní dobu, 7x násobek provizí.

Lokalita pracoviště

Nerudova 63, 430 01 Chomutov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 000 - 120 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O2 Czech Republic, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O2 Czech Republic, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému