klientský pracovník/pracovnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Československá obchodní banka, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci - klientský pracovník/pracovnice.

Popis pracovního místa - péče a vytváření vztahů s klienty - aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB - získávání nových klientů - zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací - zodpovědnost za obchodní výsledky a plnění obchodních plánů - práce s hotovostí Požadovaná kvalifikace - min. SŠ vzdělání - základní znalost bankovních produktů - elán, tah na branku, obchodní duch - schopnost učit se nové věci a rozvíjet se Proč pracovat právě u nás? budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců - Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují - oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti - získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst - Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás - můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům - pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky - máme unikátní program pro rodiče ČSOB - možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené - naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: - cafeterii nastavenou na míru - 3 dny zdravotního volna - mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby KONTAKT: Uhlířová Pavla, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Strakonice 514, 386 01 Strakonice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Odborní pojišťovací poradci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Československá obchodní banka, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Československá obchodní banka, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému