Referent/ka - úředník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Obec Velká Polom hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci jinde neuvedení - referent/ka - úředník/ce.

Pracoviště: Opavská 58, Velká Polom Náplň práce: Plní úkoly svěřené příslušející obecnému stavebnímu úřadu a působnost, která je zákonem svěřena městským a obecním úřadům, které tuto činnost vykonávaly k 31.12.2012 (§ 13 a násl. stavebního zákona), a to na úseku územních řízení a stavebního řádu, včetně výkonu stavebního dozoru. Požadujeme: znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů) zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů. uživatelská znalost s PC (MS Office, Internet) Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky.

Společnost

Obec Velká Polom

Lokalita pracoviště

Opavská 58, 747 64 Velká Polom, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 100 - 25 740 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Obec Velká Polom výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Obec Velká Polom o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému