Personálně-poradenská společnost.

HLAVNÍ ELEKTROMECHANIK, Brno

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Pracoviště: Brno, cca 5-10 minut od zastávky MHD Brno Nástupní mzda: bude nastavena dle znalostí kandidáta + atraktivní výrobní bonus Nástup: ihned nebo dle dohody, výpověď není problém Směny: 12 hod. směny, 6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00, krátký/dlouhý týden

Pro našeho klienta, zahraniční stabilní a prosperující společnost působící celosvětově v oblasti slévárenství a automotive, hledáme na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu klienta kandidáta či kandidátku na nově vytvořenou pozici Hlavní elektromechanik tavírny.

NÁPLŇ PRÁCE?

  • pravidelná údržba a servis elektrických silno/slaboproudých zařízení tavírny – elektrické indukční pece a jejich příslušenství (chlazení, elektrozařízení, trafa, úpravna vody, odsávání a vzduchotechnika, jeřáby)
  • nepřímé vedení 1-2 elektro a 2 strojních údržbářů
  • zabezpečení hospodárného a bezpečného chodu všech strojů a zařízení
  • komunikace s dodavateli náhradních dílů ve svém sektoru
  • vytipování vhodných náhradních dílů pro opravy strojů a zařízení
  • odstraňování závad zjištěných při periodických revizích elektrozařízení
  • vypracování technologických a bezpečnostních předpisů na nové technologie
  • vypracování dokumentace pro obsluhu a údržbu zařízení, školení obsluhy a údržby
  • zpracování výrobní dokumentace k technologickým zařízením
  • navrhování zlepšení pro efektivnější využití strojního elektrozařízení

CO POŽADUJEME?

  • SOU/SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, případě výraznou praxi na obdobné pozici
  • vyhlášku 50/1978 Sb., §6 a §7
  • znalost programování PLC – SIMATIC S7 velkou výhodou, není však nutnou podmínkou
  • praxi v silno/slaboproudých zařízeních a jejich součástí
  • znalost AJ minimálně na mírně pokročilé úrovni a chuť jazyk rozvíjet
  • schopnost samostatného rozhodování, aktivního přístupu
  • ochotu směnovat a podílet se na vedení týmu zaměstnanců

PO NÁSTUPU MŮŽETE POČÍTAT S

  • férovým přístupem zaměstnavatele a stabilním zaměstnáním v kmenovém stavu
  • bude Vám nastavena mzda dle Vašich znalostí, zkušeností a perspektivě
  • čtvrtletní výrobní finanční bonus až do výše 15.000 Kč
  • do práce to budete mít cca 5-10 min. od zastávky MHD v Brně
  • můžete nastoupit ihned nebo dle dohody, i výpovědní doba není problém
  • zcela určitě s profesním růstem a průběžným odborným školením
  • můžete využít firemní dotované stravování v závodní jídelně
  • dovolenou v délce 25 dnů
  • jazykovým vzděláváním AJ dle Vašich konkrétních potřeb
  • ad.

Společnost

Lucie Sedláčková

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2012
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: 1-50 mio Kč

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Elektrotechnický sektor
Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lucie Sedláčková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lucie Sedláčková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému