Elektromontér, elektrikář, elektrotechnik, stavební elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROTREKL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - elektromontér, elektrikář, elektrotechnik, stavební elektrikář.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Požadavky: Požadujme vzdělání v oboru elektro, nepožadujeme přezkoušení dle vyhl.50 - zajistíme. Nástupní plat podle odváděné práce a zájmu o práci, může rychle růst. Práce o víkendech jen výjimečně, pokud to žádá provoz zákazníka Zaměstnanecké výhody: Telefon, paušální cestovní náhrady, po zapracování možné dojíždění služ. Autem, 13. plat dle hospodářských výsledků firmy. Místo výkonu práce: Montáže na stavbách po celé ČR, cca 1/2 Brno a okolí

Společnost

ROTREKL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Babice nad Svitavou, Babice nad Svitavou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 175 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ROTREKL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ROTREKL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému