dělník/dělnice na loupání a vakuování brambor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Štěpán Němec hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - dělník/dělnice na loupání a vakuování brambor.

Dostavte se k osobnímu jednání na níže uvedenou adresu nebo v případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontaktnebo kontakt Po - Pa od 7,00 - 17,00 hod. a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Čelakovského č.p. 4874, 430 01 Chomutov 1 Chráněná dílna. Nabízíme - doprava zajištěna a hrazena zaměstnavatelem.

Společnost

Štěpán Němec

Lokalita pracoviště

Čelakovského 4874, 430 01 Chomutov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Štěpán Němec výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Štěpán Němec o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému