Operátor/ka v potravinářské výrobě (obsluha strojů)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GALAXXY FOOD s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - operátor/ka v potravinářské výrobě (obsluha strojů).

Pracovní náplň: Operátor/operátorka ve výrobě, obsluha strojů - potravinářská výroba Jedná se o manuální práci na poloautomatických výrobních linkách s důrazem na přesnost a kvalitu. Požadavky: " Zdravotní průkaz " Maturitní zkouška " Rok praxe v podobném oboru " Manuální zručnost a pečlivost " Smysl pro týmovou spolupráci " Smysl pro dodržování pracovních postupů " Smysl pro dodržování pořádku " Schopnost práce v multi-kulturním prostředí Nabídka: " Dostatečný čas na zpracování pod vedením zkušených školitelů " Pravidelné bonusy a odměny za provedenou práci " Příjemné a čisté pracovní prostředí " Velmi dobré finanční ohodnocení " Doprava ze Slaného zajištěna Zájemci můžou posílat CV na kontakt, nebo volat: kontakt

Společnost

GALAXXY FOOD s.r.o.

Lokalita pracoviště

Slaný 42, 274 01 Slaný 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GALAXXY FOOD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GALAXXY FOOD s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému