referent/ka obchodního oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - referent/ka obchodního oddělení.

V případě zájmu prosím posílejte Váš životopis na email: kontakt Požadované dovednosti - SŠ/VŠ - Spolehlivost, organizační schopnosti a samostatnost - Angličtina min na střední úrovni z důvodu komunikace se zahraničními partnery - Zkušenost v obchodním /exportním oddělení výhodou Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice) Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. hledá vhodného kandidáta/tku na pozici referenta / referentky obchodního oddělení. Náplň práce: - Zpracování cenových nabídek - Podpora exportnímu manažerovi při zpracování objednávek - Komunikace se zahraničními distributory - Podpora při marketingových projektech a veletrzích Nabízíme: - Práci poblíž centra Brna - Možnost osobního rozvoje, firemní školení - Firemní benefity, smlouvu na dobu neurčitou -

Lokalita pracoviště

Nováčkova 418, 614 00 Brno 14, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Arkon Flow Systems, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému